BANKA TEMİZLİĞİ

BANKA TEMİZLİĞİ

Bankalar insanların paralarını emanet ettiği, belli işlemlerini yaptırdıkları yerler oldukları için belirli periyotlarla uğramaları gerekmektedir. Bu uğramalar sırasında müşterinin bankada özenle tasarlanmış bir ortam, şık giyinmiş çalışanlar ve temiz bir banka görmeleri önemlidir. Toz içinde, özensiz bir bankaya müşterilerin paralarını emanet etmeyecekleri aşikardır. Bu sebeplerle banka temizliği atlanmaması gereken önemli bir noktadır.

Bankada mesai saatleri içerisinde temizlik yapılması, müşterilerin de bulunduğu ortak alanlarda yapılması rahatsız edici olabilir. Bu yüzden profesyonel olarak bu işle uğraşan, işini en kısa sürede sessizce yapmaya çalışacak elemanlarla ve son teknoloji ürünü sessiz aletlerle bu işler koordineli bir şekilde yürütülmelidir. Banka temizliği sırasında, temizlik çalışanı her ne kadar temizlik firmaları tarafından gönderilse de bankada çalıştığı için bankanın imajına uygun bir şekilde giyinmeli, insanların dikkatini çekmemelidir. Aynı zamanda bankada mesai saatleri içinde çalışılacağı için sosyal etkileşimi gelişmiş, insanlarla saygı çerçevesinde iletişim kurabilecek insanların seçilmesi de önemlidir.

Bir diğer önemli konu ise güvenlik meselesidir. Her gün binlerce liranın el değiştirdiği, paraların kasalarda saklandığı bu ortamda temizlik elemanının da özenle seçilmesi gerekir. Bu iş için belirlenen kişiler sicili belli, sözleşmeli ve uzun süredir çalışan tecrübeli elemanlar olmalıdır. Banka şubelerince istendiği takdirde kişiye ait kayıtların sağlanabilmesi önemli bir kriterdir.

Çorlu Sultan Temizlik, banka temizliği konusunda kafanızdaki soru işaretlerini giderecek, kurumsallaşmış, sorumluluk sahibi bir firmadır. Firmamız bünyesinde gerek verilen eğitimlerle gerekse edindikleri tecrübelerle işini birinci sınıf hizmet anlayışı ile yapan çalışanlarımız bulunmaktadır.