OKUL-DERSHANE TEMİZLİĞİ

OKUL-DERSHANE TEMİZLİĞİ

Tüm Trakya’da Yurt, Dershane ve Okul Temizliği
Çorlu Sultan Temizlik Şirketi olarak, Trakyaçapındaki geniş bir temizlik kategorisine sahibiz.

Hizmetimizin bir parçası olarak, Eğitim alanları yer almaktadır.

Eğitim alanlarını temizlemek, temizliğin ve hijyenin bilhassa önem taşıdığı yerlerdir. Çocuklarımızın toplandığı ortamlar olduğu için temiz olması açısından önlerde gelen yerlerdendir.

Dolayısıyla okul temizlik işleri profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve temizlik en üst derecede sağlanmaktadır.

Özel Temizlik Programı

Düzenli Müşteri Memnuniyeti incelemeleri

Öğrenme ortamınız daha temiz ve daha sağlıklı olabilir mi? Çoğu okul ve kolej için enfeksiyon kontrol önlemlerinin en önemli öncelik haline gelmesiyle, Çorlu Sultan Temizlik Şirketi tarafından sağlanan kaliteli temizlik hizmeti, denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür. Eğitimdeki deneyimimiz, üniversiteler ve kolejlerden ilkokullara ve anaokullarına kadar tüm öğrenme sektörlerini kapsar. Çoğu okul ve kolej için enfeksiyon kontrol önlemlerinin en önemli öncelik haline gelmesiyle, Trakya’da temizlik şirketimiz tarafından sağlanan kaliteli temizlik hizmeti denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür. Çorlu Sultan bir ticari ve ofis temizlik şirketidir, hem Özel hem de Kamu Sektörü müşterileri için profesyonel düzenli (sözleşmeli) temizlik sağlıyoruz ve eğitim sektöründe büyük bir uzmanlığa sahibiz. Çorlu Sultan Sözleşmeli Servisleri, Tüm trakya bölgesinde Anaokulu, Okul ve Kolej ile  yıllık sözleşmeli şekilde temizler; Çorlu Sultan Temizlik eğitim kurumunuz için benzersiz bir sözleşmeli temizlik çözümü yapar. işte bu deneyim ve uzmanlıktır. Her Üniversite, Okul, Kolej ve Kreşin kendi benzersiz temizlik gereksinimlerine sahip olduğunu anlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizle ortaklaşa çalışarak her sitenin ısmarlama ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun temizlik çözümünü sağladığımızdan emin oluyoruz. Günlük toz alma, vakumlama ve pencere ve mobilyaların temizlenmesinden halılar ve ahşap zemin bakımları için periyodik derinlemesine temizliklere kadar her şeyi sağlayabiliriz.

Beklentileri Karşılamak

Temizliğin bir meta olmadığına, olağanüstü ve kişisel bir hizmet sağlama fırsatı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizle, müşterilerimizin tesislerinin imajını, temizliğini ve hijyenini iyileştirmede kilit rol oynayacağımız uzun vadeli bir ilişki kurmak hedefimizdir. Özel ihtiyaçlarınızı dinlemek ve anlamak ve hizmet verdiğimiz tesislerin genel durumunu sürekli olarak izlemek için müşterilerimizle ortaklık kurmak için çok çalışıyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için şunları sağlıyoruz: